CGA800 czyli nowe kapsułki odchudzające

Terapia kapsułkowa CGA800 z kwasem chlorogenowym to niedawny hit w bitwie z otyłością. Miliony osób chwalą sobie efektywność tej "cudownej diety" w formie suplementu, która zyskała ogromną popularność po tymże, jak stała się głównym zagadnieniem jednego z TV show "Dr. Oz Show". O dziwo, jeszcze mnóstwo osób zmagających się ze zbędnymi kilogramami, które nie słyszały o tym niezmiernie skutecznym katalizatorze odchudzania. A ci, którzy wiedzą już o CGA800, nie są przekonani, czym właściwie jest kwas chlorogenowy, w jaki sposób go używać i dlaczego jego stosowanie przynosi tak zdumiewające efekty odchudzające.

Według Dr Lindsey (gościa w programie Dr Oza) kwas chlorogenowy zawarty w kapsułce CGA800 działa na więcej niż jeden sposób: "Po pierwsze stymuluje on organizm do spalania glukoz i pośrednio do palenia tłuszczu, głównie przy wątrobie. Po drugie, co jest niezmiernie istotne, spowalnia on również uwalnianie cukru aż do krwi. A gdy w krwiobiegu nie gromadzą się węglowodany, to nie odkłada się też tłuszcz, gdyż to węglowodany przekształca się w tłuszcz. Synergizm obu tych działań pozwala na jednoczesne spalanie i blokowanie odkładania się tłuszczu w sposób naturalny i bezpieczny. "

Redakcja Health Journal była nastawiona dość sceptycznie do tego kwasu chlorogenowego. Nawet po tym, jak przekopaliśmy się przez duże ilości poświęconych mu wyników badań. Miałam już swoją własną opinię na jego temat, ale stale brakowało mi dowodów na to, iż kwas chlorogenowy był warty zachodu. Dlatego, po otrzymaniu aprobaty od moich przełożonych, postanowiłam sama przetestować CGA800.

Przede wszystkim zostałam królikiem doświadczalnym. Zamówiłam w internecie buteleczkę preparatu CGA800. Naturalny kwas chlorogenowy to jeden spośród najbardziej godnych zaufania produktów odchudzających w branży. Objęty jest on 100% gwarancją zwrotu pieniędzy, a jego zakup nie wiąże się z żadnymi ukrytymi ofertami. Innym motywem, dla którego wybrałam produkt Naturalny kwas chlorogenowy, jest fakt, iż zawiera on najwyższe sprzedawane - i bezpieczne dla zdrowia - zagęszczenie kwasu chlorogenowego. Dzięki czemu rezultaty moich testów mogły być precyzyjne i wiarygodne.

A oto, co producent suplementu Naturlanego kwasu chlorogenowego twierdzi na swojej stronie internetowej:

W wyniku analizowania opublikowanego w czasopiśmie medycznym Lipids in Health&Disease biorące tutaj udział osoby schudły średnio 5 kg w 6 dni bez użycia szczegółowej diety czy ćwiczeń.
Kwas chlorogenowy to w 100% prawdziwa i bezpieczna dla zdrowia substancja pozyskiwana z drzew kawowca.
Naturalny kwas chlorogenowy nie ma w sobie żadnych stymulantów.
Dowiedziono, że kwas chlorogenowy usprawnia przemiana materii, przyspieszając tym samym stratę wagi o ponad 800%
Badania wykazały 39% redukcję poziomu cholesterolu oraz średnią obniżkę ilości tłuszczu na brzuchu o 5 cm w ciągu 10 dni.

Be the first to comment on "CGA800 czyli nowe kapsułki odchudzające"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*